GiMerLotPy Mažesnis Slėgis Roller įrankiai GALI iR2520 IR2525 IR2530 ir2535 ir2545 Fuser Pavarų FU8-0575

Nauja

€13.10

Yra sandėlyje

sveiki atvykę į mano parduotuvę , Mūsų parduotuvėje daugiausia užsiima didmenine ir mažmenine lazerinių spausdintuvų priedai, kopijavimo reikmenys, rašaliniai dalys, plataus veido, braižytuvai priedai .Gaminiai, padengti originalus&suderinama fuser plėvelė, rankovė, fuser surinkimas, jet direct kortelės, pagrindinės plokštės, power board, Viršutinis/apatinis fuser voleliu, pick-up roller, šildymo elementas, skenavimo surinkimas, kabelinė, spausdinimo galvutė, juostelės kaukė ir šovinių dalis ir tiekėjas Mag.voleliu.PGR, OPC Būgnas, Lusto ir t. t.

SVARBI PASTABA

Prašome leiskite mums žinoti savo kompiuterio modelį, numerį, bus laive, bet vienas iš jų, kai be užsakymo pranešimą.

Po insatllation, jei elementas neveikia, prašome siųsti vaizdo patikrinti diegimo veiksmus nuo pradžios iki pabaigos,prašom parodyti vaizdo elemento su mėlynos spalvos bendrovė juosta "SWZNPART", jei elementas, be logo juosta apie tai,prašome donot pasirašyti paketą,jei jūs negalite gauti paketą sau,arba gauti jūsų draugas.prašome leiskite jiems daryti jums,pagal visas šiuo atveju,bus visapusiškai grąžinti pirkėjams banko sąskaitą.Prašome padaryti užsakymą tik po to priimti šį opption,prašome leiskite mums žinoti, prieš užsakymą, jei negali priimti sprendimų.

Jei elementas gali neveikia,prašome leiskite mums žinoti, jūsų mašina ankstesnių klaidų,mes padėsime jums išspręsti problemą,mes priimame grąžinti elementą atgal į jav,ir mokėti grįžti laivyba išlaidos, pirkėjai banko sąskaitą, kai gauna produktą ir išbandyti,kai tik gausime prekę,bus ją testuoti ir siųsti vaizdo taip pat, jei gaminys yra darbo,klientas mokės grąžinimas prekių savikaina,tikiuosi maloniai pastaba apie tai,ir padaryti užsakymą tik po to priimti šį sprendimą.

Jei prekės žalą, kai gauna,prašome donot pasirašyti paketą,arba fotografuoti produkto ir prašyti žalos sertifikatas dokumento iš pašte arba paštininkas,bus grąžinti pirkėjui tik pagal šioje byloje,ir, prašome, prašome padaryti užsakymą tik po to priimti šį sprendimą.

Dalies numeris ant produkto arba ant lango kažkada buvo kitokia,jei elementas nėra suderinamas su jūsų mašina,prašome siųsti vaizdo įrašą, kurį norite rodyti diegimo veiksmus,ir siųsti juos atgal į mus,mes bus sumokėti jūs grąžinimas prekių kainą,ar išsiųsti kitą tinkamą prekę jums,prašome užsakymą tik po to priimti šiuo atveju.

Produkto spalva ir nuotraukų spalvos buvo skirtingos,beacuse šviesos šviečia,prašome tai daryti tik kad po sutikti su tokiu atveju.

Formatavimo lenta su 3 mėnesių garantija,kitų daiktų be garantijos.

Prašome susisiekti su mumis dėl išsamesnės kiekis daugiau nuolaida.

RUSIJA KLIENTŲ DĖMESĮ, Pagal Rusijos Post politikos,prašome pateikti mums jūsų vardas,pavardė, patį l ike:Kovaliovui Oleg Ivanovich. GRĄŽINIMO POLITIKA, Jei produktas žalą, kai gauna,prašome prisijungti paketą,arba galite imtis produktas nuotrauka,ir prašyti žalos pažymėjimą, dokumentą, paštininkas,mes grąžinsime nuo padarytos žalos sertifikatas dokumento tik.Prašome susisiekti su mumis per 3days po gauti produktą,ir prašome grąžinti gaminį su originaliu paketo PAŠARŲ ATGAL Prašome leiskite mums žinoti, kaip yra produktas po darbo gavo paketą,mes dėkingi, jei manote, satisfite su mūsų produkto.jeigu jūs turite naują įsakymą,prašome leiskite mums žinoti, previou užsakymo numerį,suteiks mūsų klientų gerą nuolaidą,noras padaryti daugiau verslo su jumis ateityje,ačiū už bendradarbiavimą~!

Žymos: ir2520, canon ir2520, canon būgno bloką, canon ir2545, ir2545, canon ir2018, "canon" spausdintuvo, canon ir 2535, canon kopijuoklis, canon ir

Suderinami/Oringinal naujas Oringinal naujas
Tipas Kita
Prekės Pavadinimas GiMerLotPy
Modelio Numeris ir2520 ir2525 ir2530

Parašyti atsiliepimą

GiMerLotPy Mažesnis Slėgis Roller įrankiai GALI iR2520 IR2525 IR2530 ir2535 ir2545 Fuser Pavarų FU8-0575

GiMerLotPy Mažesnis Slėgis Roller įrankiai GALI iR2520 IR2525 IR2530 ir2535 ir2545 Fuser Pavarų FU8-0575

sveiki atvykę į mano parduotuvę , Mūsų parduotuvėje daugiausia užsiima didmenine ir mažmenine lazerinių spausdintuvų priedai, kopijavimo reikmenys, rašaliniai dalys, plataus veido, braižytuvai priedai .Gaminiai, padengti originalus&suderinama fuser plėvelė, rankovė, fuser surinkimas, jet direct kortelės,

Panašūs produktai