Y15-50A Naujas CD-ROM Žingsninis Variklis su Slankiklį Riešutų

Nauja

€7.69

/ €8.36

Yra sandėlyje

modname=ckeditor

Variklio tipas: 2 etapo hibridinių 4 laidais sistema.

Vairavimo įtampa: 4-6 V

Variklio skersmuo: Φ 15mm

Fazės varža: 10 Ω (didelės srovės)

Varžto ilgis: 50mm

Slankiklis storis-38mm (galioja insulto)

Varžtų skersmuo: Φ 3mm

Varžtas pikis: 3mm

Žingsnis kampas: 18°

Tai naujas ir mažas slankiklį stapelio, kad žemė yra tik vienas.Sveiki visi didelių įmonių, ir naujų ir senų klientų pasirinkti!

Taip yra fizinis fotografijų, kurios nebuvo tvarkomi:

[produkto naudoja]

Jis daugiausia naudojamas "PASIDARYK pats" mažų skaidrių lentelė, CD-ROM, dokumentas, kuriame, saugumo, mokymo eksperimentas plėtros, range finder, lazerio positioner, automatikos, žaislų ir kitų gaminių.

Atkreipkite dėmesį, kad variklis yra du etapo keturių vielos stepper motorinių ir ne įprastinės nuolatinės SROVĖS variklis.

Skaidrių stalas turi aukštą tikslumą ir reguliuojamas tikslumą. (koreguoti pusę riešutų, galite perduoti, kad jis geriausias).

'

Žymos: 9 gabaliuką kolektorinis variklis, cd veleno, variklis kolektorinis tamiya, cd variklis, variklis kolektorinis "lexus", rf 500tb 12560, elektros variklis kolektorinis, greičio kontrolės kolektorinis variklis, dvd grotuvas variklis, dvd veleno

"PASIDARYK pats" ir Reikmenys ELEKTROS

Parašyti atsiliepimą

Y15-50A Naujas CD-ROM Žingsninis Variklis su Slankiklį Riešutų

Y15-50A Naujas CD-ROM Žingsninis Variklis su Slankiklį Riešutų

modname=ckeditor Variklio tipas: 2 etapo hibridinių 4 laidais sistema. Vairavimo įtampa: 4-6 V Variklio skersmuo: Φ 15mm Fazės varža: 10 Ω (didelės srovės) Varžto ilgis: 50mm Slankiklis storis-38mm (galioja insulto) Varžtų skersmuo: Φ 3mm Varžtas

Panašūs produktai