BETAFPV Atnaujinti Lite Šepečiu V2 Skrydžio Kontrolės Suderinama Sliverware Firmware Maža BWhoop Nepilotuojamų Sraigtasparnių

Nauja

€15.99

/ €19.74

Yra sandėlyje

BETAFPV Upgade Lite Šepečiu Skrydžio duomenų Valdytojas Suderinama su Sliverware Firmware Maža BWhoop Quadcopter

· Integruoti 25mW VTX, paramos pakeisti VTX kanalo prekės per control.

· Pridėti Lite OSD informacija ir OSD Meniu.

· Paramos firmware upgrade į DFU režimą per USB prievadą.

· Integruoti aukštyje virš jūros lygio jutiklis ( aukštis hold funkcija NĖRA galima jau dabar).

· 2 RGB Led

Savybės

Pirmasis pasaulyje FC valdybos suderinama su Sidabro firmware.Tai turi būti paprastas ir prieinamas būdas pabandyti rėkauti FPV lenktynių hobis.

Paramalygis režimą ir acro mode.Taip pat jis turi galimybę keisti parametrus pagal užsakymą stato, arba prisitaikyti prie asmens lengvatų stick gestai.

Skirtas dirbti su dabartine Maža Rėkauti ar Peilis Inductrix kadrų

Pastatytas Bayang protokolo gimtoji imtuvu, suderinama su beveik radijo siųstuvas su nuokrypis firmware arba nuokrypis suderinama siųstuvo modulis

Skrydžio duomenų valdytojas valdybos ateina iš anksto švystelėjo su Sidabro firmware, ir iš anksto lituojamas 55mm maitinimo laido galiuku su DĻSV-PH 2.0 jungtis, DAR žinomas kaip PowerWhoop jungtis.

Specifikacijos

PROCESORIUS: STM32F042

Šešių Ašis: MPU6050

ESC: Visos FETs yra vardinės 6.3 didžiausia.Paramos 6x15mm/7x20mm/8x20mm/8.5 x 20 mm ir t. t varikliai.

Dydis: 26mm x 26mm, visiškai suderinama su Inductrix quad rėmas ir montavimo modelis

Firmware versija: Sidabro firmware

Imtuvas: Bayang protokolas

Maitinimo Laidas: 55mm, su DĻSV-PH 2.0 jungtis, DAR žinomas kaip PowerWhoop jungtis

Svoris: 2.5 g

Sidabro & LiteOSD

Sidabro dirbiniai yra firmware kai kurių mikro quadcopters, kuris paramalygis režimą ir acro mode.Taigi jūs galite naudoti šią rėkauti FPV lenktynių.Taip pat jis turi galimybę keisti parametrus pagal užsakymą stato, arba prisitaikyti prie asmeninius pageidavimus.

LiteOSD taip pat yra integruotos į V2 valdyba.Todėl, kad jums gali setup daug configrations pagal savo pasirinkimą lengvai.Būdas patekti OSD Meniu Lite Šepečiu FC yra tokia pati, kaip Betaflight.Įsitikinkite, kad tranų yra bejėgė įvesdami OSD Meniu Lite 1S Brushless FC.

Palaikomas Radijo Siųstuvas

Šiuo metu built-in imtuvas yra suderinamas su Bayang protokolą.Čia yra sąrašas radijo siųstuvu, kad gali būti suderinami su šiuo FC valdybos.

LiteRadio Siųstuvas

BETAFPV LiteModule RF Modulis ( su PA, asortimento >300m, kostiumas Frsky Tanaris QX7 X9D X9D Plius X12S, Flysky TH9X, Turnigy 9XR/9XR PRO)

Radijo siųstuvas žaislų drone kaip JJRC H67, Eachine E011 ir pan., kad naudojant Bayang protokolas

Megztinis T8SG radijo siųstuvas

MTX-9D multiprotocol modulis

Kiti 4in1 multiprotocol modulis, kuris remia Bayang protokolas

Jei nesate tikri, ar jūsų radijo siųstuvą galėtų paremti šį FC valdybos, rašykite mums į el. paštą ( [email protected]) pagalbos.

Pavyzdžiui, jei turite Frsky Tanaris QX7 / X9D radijo siųstuvas ir norite išbandyti šį FC valdybos, tiesiog prijunkite BETAFPV LiteModule RF ir viskas.

Kai kurie pilotai būtų skundas, kad tai tikrai nėra ilgas intervalas FC.Ji nuvertėja signalas su mano siųstuvas pernelyg dažnai ir už tai, kas, atrodo, be jokios priežasties.Ši problema dažnai kyla dėl vietos antenos.Jūs turėtumėte laikyti antenos nuo FC valdybos gauti stipresnį signalą.Pavyzdžiui, paleisti singal į viršų.Ačiū už Harley Finberg patarimą.

Pakuotė

1 * BETAFPV Lite šepečiu skrydžio duomenų valdytojas V2.0

4 * M1.2x4mm varžtus (Tinka stock Inductrix rėmas)

4 * M1.4x5mm varžtus (Tinka Beta75 ir kt 75mm rėmas)

4 * Anti-vibration ruber amortizatoriai

Žymos: betafpv, beta85x, fpv drone beta, mažas fpv drone, rėkauti, rėmas drone didelis, betafpv 4 k drone, baterija betafpv, betafpv lite radijas 2, betafpv drone

medžiaga Kompozicinės Medžiagos
Transporto Priemonės Tipas Sraigtasparniai
RC Dalys ir Acc Jungtys/Laidai
Nuotolinio Valdymo Periferiniai Įrenginiai/Įrenginių Imtuvai
Įrankis Prekes Asamblėjos Kategorija
Prekės Pavadinimas betafpv
Keturi varomi Ratai Atributai Surinkimas

Parašyti atsiliepimą

BETAFPV Atnaujinti Lite Šepečiu V2 Skrydžio Kontrolės Suderinama Sliverware Firmware Maža BWhoop Nepilotuojamų Sraigtasparnių

BETAFPV Atnaujinti Lite Šepečiu V2 Skrydžio Kontrolės Suderinama Sliverware Firmware Maža BWhoop Nepilotuojamų Sraigtasparnių

BETAFPV Upgade Lite Šepečiu Skrydžio duomenų Valdytojas Suderinama su Sliverware Firmware Maža BWhoop Quadcopter · Integruoti 25mW VTX, paramos pakeisti VTX kanalo prekės per control. · Pridėti Lite OSD informacija ir OSD Meniu. · Paramos firmware upgrade į DFU režimą per USB

Panašūs produktai