12 core 10M Patchcord LC-LC SC-SC, LC-SC FC-FC LC-SC FC-FC OM3 MM aqua ftth Breakout 2.0 mm LC SC FC optinio pluošto jumper ELINK

Nauja

€47.55

Yra sandėlyje

Email:[email protected]

Skype:e_link60

Skelbimas:

Pls susisiekti su mumis laisvai:

1.Didelis quanity;

2.kitas jungtis;

3.kiti ilgis.

12 core 10M Patchcord LC-LC SC-SC, LC-SC FC-FC LC-SC FC-FC MM OM3 aqua ftth Breakout 2.0 mm LC SC FC optinio pluošto jumper ELINK

Naudojimas:

* Telekomunikacijų Sistemos

* Testavimo Įranga

* Kabelinės televizijos Sistema

* Ilgo nuotolio Telekomunikacijų

* LAN Sistema

Savybės:

PC,UPC,APC poliravimo galima

Aukštos returen nuostolių

Mažas (insertion loss

Didelis patikimumas ir stablity

Galima priešas singlemode/multimode ir simplex/duplex

0,9 mm,2.0 mm,3.0 mm skersmens kabelį galima

Techinique parametras

Atitinka RoHS/ISO-9001/IEC-61754/Telcordia-GR-326-CORE

Pluošto Režimas

SM

MM

Jungties Tipas

FC,SC

ST,LC

FC,SC,ST,LC

Skersmuo

Φ0.9,Φ2.0,Φ3.0

Pabaigoje-veido Apdaila

PC

UPC

APC

PC

UPC

APC

Įterpties Nuostoliai(dB)

Kaip 0.30

Kaip 0.30

Kaip 0.20

Kaip 0.20

Rutern Nuostolis(dB)

≥50

≥50

≥60

≥45

≥50

≥35

Pakeičiamumas(dB)

Kaip 0.20

Pakartojamumas(dB)

≤0.10

Darbinė Temperatūra(℃)

-40 ~ +75

Saugojimo Temperatūra(℃)

-40 ~ +85

Veiklos Bangos ilgis(nm)

1310, 1550

Produkto Rodyti:

Žymos: ftth, ed060xd4, pleistras laido sc upc, e ink, shawn, garbės 20 pro odos, garbė, 12 core optinio pluošto kabelis, e saitą, flex lcd

Elemento Ilgio 10m
VNT 1pcs
Jungties tipas Hibridas
Modelio Numeris FP12PC10m
Suderinamas "Huawei"
Pakuotė Lizdinė plokštelė/plastiko maišelį
Jungtis LC SC FC
IL 0.2 dB
punktas 12 core patchcord
Skaidulų Tipas Multimode
RL >35dB
DYDIS 10M
Break out kabelis 2.0 mm
Pluošto om3
Prekės Pavadinimas NoEnName_Null

Parašyti atsiliepimą

12 core 10M Patchcord LC-LC SC-SC, LC-SC FC-FC LC-SC FC-FC OM3 MM aqua ftth Breakout 2.0 mm LC SC FC optinio pluošto jumper ELINK

12 core 10M Patchcord LC-LC SC-SC, LC-SC FC-FC LC-SC FC-FC OM3 MM aqua ftth Breakout 2.0 mm LC SC FC optinio pluošto jumper ELINK

Email:[email protected] Skype:e_link60 Skelbimas: Pls susisiekti su mumis laisvai: 1.Didelis quanity; 2.kitas jungtis; 3.kiti ilgis. 12 core 10M Patchcord LC-LC SC-SC, LC-SC FC-FC LC-SC FC-FC MM OM3 aqua ftth Breakout 2.0 mm LC SC FC optinio pluošto jumper

Panašūs produktai