Pripildymo ir ribojimo mašina burnos skystis,peristaltiniu siurbliu,medicinos skysčio pildymo machine_CE

Nauja

€8 484.39

/ €9 025.95

Yra sandėlyje

visiškai automatinė butelis burnos skysčio pildymo ir ribojimo mašina

Ši mašina turi tris funkcijas:skysčio pripildymo, kamštis išleisti ir paspaudus, išorinis dangtis ribojimo 3in1 mašina.Taip pat gali pagal kliento prašymą riboti ne dangčio.Ne butelis, nr. pildymo.Ši mašina yra paprasta operacija, taupymo privalumus žmogaus, o ne vartojimo srityje ir kt.

Ji gali būti įrengta apsauga apima pagal kliento reikalavimą,gali būti susiję su butelis šėrimo mašinos,etikečių klijavimo mašinos,mažėja mašina,cartoning mašina turi būti užpildyti gamybos linija.

Ji yra taikoma įvairių formos butelius ir plastikinius butelius,: PP , PE , PVC ,stiklo butelį ir pelėsių butelis .Buteliukas ir buteliukas-iš specializuojasi struktūra .Ji neleidžia mėtyti butelius ar nip buteliai

PLC valdymo , paprasta ir lengva valdyti.

Dalis, kuri paliečia skysčio medicina yra pagamintas iš 316L nerūdijančio medžiaga visiškai atitinka reikalavimą GMP.

1. Naudoti Peristaltiniu Siurbliu, užpildymo tikslumas yra didelis mažas pripildymo tūrio.Taip pat, kad yra lengva pakeisti jūsų užpildyti asortimentą.

2. Naudoti Vibracijos plokštės pasirūpinti, įdėklai į slideway, kad įterpia bus nusiųstas robotas ranka lygiagrečiai generatorius, bus įdėti į butelį, kurį robotas vertus, didelio tikslumo, pridėti įterpti ≥99%.

3. Naudoti Vibracijos plokštės organizuoti apima į slideway, dangtelius bus išsiųstas pabaigos slideway vienu metu generatorius, bus įdėti į butelį spaudimas, didelis tikslumas, padėkite padengti ≥99%.

4. Visas funkcijas apie darbo plokšte.Nuo užpildyti, pridėti įdėklai, įdėti apima, ribojimo ir išėjimo.Pagal įvairaus dydžio butelių, galite pakeisti įvairių plokščių jei norite naudoti vieną mašiną įvairaus dydžio butelių.Lengva keisti ir veikti.

Modelis ZD-30 Įtampa 220V, 50Hz Spalva Nerūdijančio Plieno Taikymas Medicinos,maisto, Našumas 30-50times/min Sertifikuoti CE, SGS, ISO9001 Galia 2kw Garantija 1years Prekės Pavadinimas butelių užpildymo ribojimo mašina Funkcija Užpildymo ribojimo Pripildymo Tūrio 5-50ml(gali būti pritaikytas) PREK.KOD 1 vnt Ribojimo Lygis ≥99% Kaina, JAV$8000-11000 Naudojimo cigareciu skystis,akių lašai,kosmetika, aliejus,skystas,medicinos Uosto Šanchajus

Žymos: vibracinius metalo siurblys, meno medicinos, vyrų gydytojas bžūp, 25g metalo servo, 180w siurblys, pramonės peristaltiniu siurbliu, medicinos istrument, užpildykite siurblys, emt medicinos, ems medikas bžūp

Naudojimas Bendrosios Paskirties
Teorija Įtampos Relė
Įtampa 220V
Modelio Numeris GZJ15
Kontaktų Apkrova Didelės Galios
Maitinimo Šaltinis AC
Apsaugoti Funkcija Uždaromos

Parašyti atsiliepimą

Pripildymo ir ribojimo mašina burnos skystis,peristaltiniu siurbliu,medicinos skysčio pildymo machine_CE

Pripildymo ir ribojimo mašina burnos skystis,peristaltiniu siurbliu,medicinos skysčio pildymo machine_CE

visiškai automatinė butelis burnos skysčio pildymo ir ribojimo mašina Ši mašina turi tris funkcijas:skysčio pripildymo, kamštis išleisti ir paspaudus, išorinis dangtis ribojimo 3in1 mašina.Taip pat gali pagal kliento prašymą riboti ne dangčio.Ne butelis, nr. pildymo.Ši mašina yra paprasta

Panašūs produktai