Originali nauja individualų 80W transformatorius 55MM*90MM galios transformatoriaus

Nauja

€75.22

Yra sandėlyje

Gamintojas: Dragon Modelis: 80W transformatorius Dažnis: maitinimo dažnis

Pagrindinis transformatorius yra pagamintas iš aukštos kokybės šalto valcavimo plieno lakštai (storis 0,35 mm pagrindinės veiklos yra geriau nei tradicinės laminuotos core, taip yra pagamintas iš vientiso.Toroidinis transformatorius apvijos tolygiai aplink šerdį, ritė generuoti magnetinį lauką ir magnetinės grandinės yra beveik visiškai sutampa, ir laminuotas, palyginti su sužadinimo energijos ir pagrindinių nuostoliai sumažės 25 %.

Į žiedinius transformatorius turi šias savybes:

( 1 elektrinis efektyvumas yra didelis geležies branduolys, be oro tarpo, kamino koeficientas gali būti kaip aukštas, kaip Daugiau nei 95% pagrindinių laidumas yra pageidautina. 1.5 ~ 1.8 T Laminavimas, pagrindinė gali būti priimamas tik 1.2 ~ 1.4 T ), elektrinis efektyvumas iki 95 punkte, be apkrovos srovė yra tik laminuotas 10 %.

( 2 ) formą, mažas dydis, lengvas toroidinis transformatorius, nei laminuotos transformatorius svorį galima sumažinti perpus, taip ilgai, kaip išlaikyti vienodo skerspjūvio plotas geležies branduolys, toroidinis transformatorius, pakeisti pagrindinius ilgio, pločio, didelė dalis gali sukurti, siekiant patenkinti reikalavimus, matmenys.

( 3 ) magnetiniai trukdžiai, mažas žiedinis transformatorius geležies branduolys oro tarpas likvidavimo tolygiai aplink žiedinio core.Šios struktūros susidaro nedidelis magnetinis nuotėkio, elektromagnetinė spinduliuotė, taip pat yra mažos, be jokių papildomų ekranavimas gali naudoti didelio jautrumo elektroninių įrenginių, pavyzdžiui, taikant mažos stiprintuvo ir medicinos įranga.

( 4 Vibracijos, triukšmo, yra mažas, core neturi oro tarpas, siekiant sumažinti triukšmą.

[ Gamybos ciklą ]

Mūsų gaminiai yra įprastomis aplinkybėmis, nuo gamybos pradžios užsakymą, kiekį, kad normaliomis aplinkybėmis, 1 pasiekti 2 Dienų gali būti siunčiami. 1000 Tik virš 3 reach 4 Dienų gali būti siunčiami.

Reikia užsakyti transformatorius draugais prašome kreiptis!

Tel: 13616770083

QQ:327160770 (nurodyti Taobao)

Kontaktai: Mr. Chen

Pastaba: jei yra du modeliai nuoroda, pagal savo poreikius užduoti pardavėjui kainą.Skirtingi modeliai turi skirtingas kainas.Kitu atveju pardavėjas laivą pagal nutylėjimą modelį arba dalimis.

Žymos: 5v dc maitinimo šaltinis, 5v dc, 3a 5v maitinimo šaltinis, 5v 60w, 21 v maitinimo įtampa, 220v į 5v 10a, 5v ac dc adapteris, 12v maitinimo šaltinis remontas, ee25, 27 v maitinimo įtampa

Spiralinės Struktūros TOROIDINIS
Dažnis tipas maitinimo dažnis
Ritė Skaičius NĖRA
Etapas NĖRA
Modelis Transformatorius 80W
Modelio Numeris Transformatoriai
Naudojimas lygintuvas

Parašyti atsiliepimą

Originali nauja individualų 80W transformatorius 55MM*90MM galios transformatoriaus

Originali nauja individualų 80W transformatorius 55MM*90MM galios transformatoriaus

Gamintojas: Dragon Modelis: 80W transformatorius Dažnis: maitinimo dažnis Pagrindinis transformatorius yra pagamintas iš aukštos kokybės šalto valcavimo plieno lakštai (storis 0,35 mm pagrindinės veiklos yra geriau nei tradicinės laminuotos core, taip yra pagamintas iš vientiso.Toroidinis transformatorius

Panašūs produktai