Multiplexer 2 Pluošto 1270-1490nm 12ch CWDM MUX DEMUX ABS Modulis Dėžutę

Nauja

€208.93

Yra sandėlyje

2 Pluošto Multiplexer 1270-1490nm 12ch CWDM MUX DEMUX

Produkto Aprašymas SHARETOP TAI Rupi Bangos Skyriaus Multiplexer (CWDM) prietaisų įrodyti, žemo praradimo ir patikimas spektakliai.Ji gali ne tik padidinti efektyvumą, bet ir mažinti išlaidas, Šie prietaisai rodo, plati passband ir didelės izoliacijos, todėl jie puikiai tinka darbui su nebrangūs, neaušinamas lazeriai.Jie yra pigių produktų už kabelinę televiziją ir metro/prieigos rinkose.Lengvai pritaikoma, SHARETOP TAI CWDM gali būti konfigūruojamas, iš standartinio sąrašo pakuočių ir funkcijos jungtis.Savybės lLow įterpties nuostoliai lHigh kanalo atskirai lLow poliarizacijos priklausomi nuostolių lExceptional patikimumo ir stabilumo Programos lAccess tinklų lMetro WDM Sistemų lEnterprise tinklai

Žymos: abs modulis vw, Grandway, jaguar abs modulis, matuoklis pon, gpon ont, fwdm, gepon, sienna abs modulis, saulės skydelis, abs modulis, ulonas abs modulis

Bangos ilgis 1270,1310,1330 .... 1490nm
vamzdis 0,9 mm
Skaidulų Tipas Dual pluošto
Jungties tipas LC/UPC
Pluošto Ilgis 1m
Modelio Numeris XYT-CWDM-modulis
DYDIS 100x80x10mm
Produkto Pavadinimas 12 Kanalo CWDM modulis
bangos ilgis splice 20Nm
Produkto Tipas MUX ar Demux
Prekės Pavadinimas NoEnName_Null
Elemento Ilgio 1m
Jungtis LC/FC/SC (LC / UPC yra neįvykdyta)

Parašyti atsiliepimą

Multiplexer 2 Pluošto 1270-1490nm 12ch CWDM MUX DEMUX ABS Modulis Dėžutę

Multiplexer 2 Pluošto 1270-1490nm 12ch CWDM MUX DEMUX ABS Modulis Dėžutę

2 Pluošto Multiplexer 1270-1490nm 12ch CWDM MUX DEMUX Produkto Aprašymas SHARETOP TAI Rupi Bangos Skyriaus Multiplexer (CWDM) prietaisų įrodyti, žemo praradimo ir patikimas spektakliai.Ji gali ne tik padidinti efektyvumą, bet ir mažinti išlaidas, Šie prietaisai rodo, plati passband ir didelės

Panašūs produktai