Paklode Įrašus Neslidus Įrengtas Antklodė Turėtojas Įrašus Antklode Užtrauktuku Turėtojas, Antklodė, Lovos, Padengti Minkštos Adata-Nemokamai Silikono Antklodė Įrašą

Nauja

€0.35

/ €0.40

Yra sandėlyje

Kulka Taškų:

1、Adata-nemokamas Dizainas: pūkų antklodė savininkas priima adata-nemokamai korpuso dizainas, graži išvaizda, lengvas, ne metalo, sklandžiai, ir negadina odos, taip, kad jūsų antklodė ir antklodė sandariai padengti kartu ir išvengti juda, siekiant gauti Labai patogus ir ramus nakties miegas.

2、Jokių Žymių ir Ne Adatos: Mes naudojame aplinkos minkštos gumos, adatos, be siūlių taisymas antklode padengti vietoje, kuri yra saugi dėl savo šeimos, nebus pažeisti, ir dėmių, kad antklodė, ir nereikia nerimauti apie save yra sužeistas adatų.

3、Lengvai Atidaryti ir Uždaryti: unikalaus dizaino lovos dangtis įrašą daro juos lengvai nustatyti ir išardyti per kelias sekundes.Antklode padengti įrašas yra įrengtos dvi minkšto silikono adatos iš skirtingų ilgių (apie 15 mm/0.59 colių, apie 25mm/0.98 col.), kuris gali patenkinti poreikius, antklodės, su skirtingo storio įvairių sezonų.

4、Lengvas ir žemas profilis-kiekvieną įrašą sveria mažiau nei apie 0.25 uncijų, ir dydis yra mažesnis nei vienas colis, kai visiškai uždarytas.Atsisveikinti su berankis gnybtus arba sunkiųjų magnetai, kurie gali pakenkti ir mažina lova padengti.

5、Tinka: Užtrauktuku anti-slip sagtis, tinka antklodės, paklodės, čiužiniai, staltiesės, sofa-lova apima, baldų apdangalus, kabinti papuošalų, užuolaidų ir kt.Tinka patalynė, įvairių dydžių.

Savybės:

1. Adata-nemokamas Dizainas: pūkų antklodė savininkas priima adata-nemokamai korpuso dizainas, graži išvaizda, lengvas, ne metalo, sklandžiai, ir negadina odos, taip, kad jūsų antklodė ir antklodė sandariai padengti kartu ir išvengti juda, siekiant gauti Labai patogus ir ramus nakties miegas.

2. Jokių Ženklų ir Ne Adatos: Mes naudojame aplinkos minkštos gumos, adatos, be siūlių taisymas antklode padengti vietoje, kuri yra saugi dėl savo šeimos, nebus pažeisti, ir dėmių, kad antklodė, ir nereikia nerimauti apie save yra sužeistas adatų.

3. Lengvas Atidarymas ir Uždarymas: unikalaus dizaino lovos dangtis įrašą daro juos lengvai nustatyti ir išardyti per kelias sekundes.Antklode padengti įrašas yra įrengtos dvi minkšto silikono adatos iš skirtingų ilgių (apie 15 mm/0.59 colių, apie 25mm/0.98 col.), kuris gali patenkinti poreikius, antklodės, su skirtingo storio įvairių sezonų.

4. Lengvas ir žemas profilis-kiekvieną įrašą sveria mažiau nei apie 0.25 uncijų, ir dydis yra mažesnis nei vienas colis, kai visiškai uždarytas.Atsisveikinti su berankis gnybtus arba sunkiųjų magnetai, kurie gali pakenkti ir mažina lova padengti.

5. Tinka: Užtrauktuku anti-slip sagtis, tinka antklodės, paklodės, čiužiniai, staltiesės, sofa-lova apima, baldų apdangalus, kabinti papuošalų, užuolaidų ir kt.Tinka patalynė, įvairių dydžių.

Techniniai duomenys:

Pavadinimas: Minkšto Silikono Antklodė Turėtojas

Medžiaga: minkšta guma, ir nelanksti adata

Stilius:

1. Švirkštas 1, mygtuką, 48 ir ilgai plastiko adatą, 200 (tinka 5-12 kg antklodė)

2. Švirkštas 1, mygtuką, 48 ir ilgai plastiko adatą 400 (tinka 5-12 kg antklodė)

3. Švirkštas 1, mygtuką, 48 ir trumpas plastiko adatą 400 (tinka antklodės iki 5 kg)

Tinka: antklode, spurgos, lakštų, plokščių, lakštų, čiužinys pagalvėlės, paklodės, čiužinys pagalvėlės, staltiesės, užvalkalai, Šalikas Smeigtukai, twin arba visiškai Veikia su visų rūšių, visų dydžių patalynė.

Instrukcijos:

1. Ištraukite minkštas adata reikiamo ilgio.

2. Įdėkite mažesniajai minkštas adatą į ginklą adata.

3. Įdėkite šį mygtuką su griovelio pusėje žemyn į ginklą adata.

4. Įdėkite antklodė, siekiant ją išspręsti.

Pakavimo Sąrašas:

1*Adata su Dangčiu

48*Silikoninis Minkštas Viršelis

400*15 mm Trumpas, Minkštas Adata

arba

1*Adata su dangčiu

24 arba 48*Silikoninis Minkštas Viršelis

400*25mm Minkšto Adata

Žymos: įrengtas, paklode su antklodė padengti, Antklodė Turėtojas, antklodė įrašą, kietas antklode, tituliniame lape, storas dygsniuotas lova padengti, Lape, įrašo antklode, savininkas antklodė, gyvulių savininkas įrašus

Kilmės KN(Kilmės)
Pavadinimas
Medžiaga
Modelio Numeris Adata su Dangčiu
medžiaga Kita

Parašyti atsiliepimą

Paklode Įrašus Neslidus Įrengtas Antklodė Turėtojas Įrašus Antklode Užtrauktuku Turėtojas, Antklodė, Lovos, Padengti Minkštos Adata-Nemokamai Silikono Antklodė Įrašą

Paklode Įrašus Neslidus Įrengtas Antklodė Turėtojas Įrašus Antklode Užtrauktuku Turėtojas, Antklodė, Lovos, Padengti Minkštos Adata-Nemokamai Silikono Antklodė Įrašą

Kulka Taškų: 1、Adata-nemokamas Dizainas: pūkų antklodė savininkas priima adata-nemokamai korpuso dizainas, graži išvaizda, lengvas, ne metalo, sklandžiai, ir negadina odos, taip, kad jūsų antklodė ir antklodė sandariai padengti kartu ir išvengti juda, siekiant gauti Labai patogus ir ramus

Panašūs produktai