2vnt 67-72mm 67 72mm Metalo Žingsnis Iki Žiedai Objektyvo Filtro Adapteris

Nauja

€4.89

/ €5.43

Yra sandėlyje

Produkto Aprašymas :

1. Specialaus aviacinio aliuminio lydinio, didelio stiprumo, atsparumo smūgiams, tvist ir slėgio.Mechaninio apdirbimo procesas.

2. Paviršiaus apdorojimas: aukštos akių smėlio sprogdinimo mašina ir kokybės grynos spalvos matinė juoda arba sidabro.Ultra-low cheminių medžiagų likučių, prie kietas!

3. Šrifto Naudojimas: Šrifto aiškios misijos, šilko tikrinti ne mimeo, prie kietas!

Pakuotė:

67mm-72mm Step-up žiedas x 2

Naudojant Step Up Ir Step Down Žiedai Geriau Fotografuoti

Kas yra žingsnis iki žiedas

Žingsnis iki žiedai, taip pat žinomas kaip adapterio žiedus, leidžia jums naudoti filtrai ir priedai, kurie yra ne tokio pat dydžio kaip jūsų kameros objektyvą.Objektyvai ir filtrai būna labai įvairių tipų ir dydžių, ir, deja, jie ne visada telpa kartu teisingai.Laimei, yra žingsnis aukštyn arba atsistatydinti, filtras, tiesiog apie bet reikia.

Kaip sustiprinti žiedai darbo

Žingsnis iki žiedai pateikti taip, kad tilptų didesnio skersmens filtrą ar priedų į mažesnį objektyvą.Žingsnis iki žiedai varžtus į savo lęšiai, sriegių sriegimo ir numatytos didesnės gija su tada galite pridėti kitų elementų, įtraukti daugiau žingsnis iki žiedai.

Kaip žingsnis žemyn žiedai darbo

Žingsnis žemyn žiedai dirbti tiksliai taip pat, bet vietoj to pateikite būdas pridėti mažesnių priedai ir filtrai didesnius objektyvus.

Svarbu pažymėti, kad paprastai, kuo toliau nuo objektyvo jums vieta filtro blogiau optika bus.Jis visada geriausia ieškoti ploniausias adapterio žiedas, kad jūs galite rasti, jie bus išsaugoti filtrą clos

Žymos: harris pasukamas bipod, bipod bipods, malfoy žiedas, čempionas harris bipod, draco malfoy žiedas replika, kuprinė driežas, harris bipod caldwell, juoda violetinė žiedas, anel haris poteris, akmens vaškas

Prekės Pavadinimas haris geras
Modelio Numeris 67-72mm

Parašyti atsiliepimą

2vnt 67-72mm 67 72mm Metalo Žingsnis Iki Žiedai Objektyvo Filtro Adapteris

2vnt 67-72mm 67 72mm Metalo Žingsnis Iki Žiedai Objektyvo Filtro Adapteris

Produkto Aprašymas : 1. Specialaus aviacinio aliuminio lydinio, didelio stiprumo, atsparumo smūgiams, tvist ir slėgio.Mechaninio apdirbimo procesas. 2. Paviršiaus apdorojimas: aukštos akių smėlio sprogdinimo mašina ir kokybės grynos spalvos matinė juoda arba sidabro.Ultra-low cheminių

Panašūs produktai