HERSEYSTORE Melsan Thermolex Klasikinis Vieną elektrinę Antklodę TE100 Šildoma Antklodė Šilčiau Lovos Antklodės Elektrinio Šildymo kilimėlis

Nauja

€33.22

Yra sandėlyje

Melsan Thermolex Klasikinis vienam Asmeniui Elektros Antklodė TE100

Melsen Thermolex Klasikinis vieno elektros antklodė yra antklodė su Turkijos pirmasis ir vienintelis termostatiniai temperatūros kontrolė.Thermolex TE serijos vieno nonwowen elektros antklodė yra vienodai šildomas, antklodė, kuri suteikia šiltą miego ar poilsio malonumą šaltomis žiemos dienomis.Ji šildo visą paviršių antklodė tolygiai, suteikiant vienodą šilumos pasiskirstymą.Jūs galite saugiai naudoti elektros antklodė, kurios turi šildymo sistema, gaminami su itin saugių ir patvarių medžiagų.

Saugus Atšilimas, su Melsan Thermolex Klasikinis vienam Asmeniui Elektros Antklodė

Melsan Thermolex Klasikinis elektros antklodė yra vienas asmuo, antklodė, 80 cm pločio ir 150 cm ilgio.Išorinio paviršiaus elektrinė antklodė yra pagaminti iš kokybės tekstilės medžiagų.Išorinis paviršius du kartus žaizdos ir dvigubo sluoksnio Cr-Ni pasipriešinimas, kuris yra naujos kartos šildymo elementas Melsan Thermolex, yra padengta izoliacinės medžiagos, atsparios iki 125 ° C. Taigi, šilumos saugumas buvo maksimaliai.

Priežastys Pasirinkti Melsan Thermolex Klasikinis Vieno Antklodė

Kaip šildymo elementai, antklodė yra sutvirtintas spiralės ritės, ji yra lankstesnė ir dizainas, kuris yra 4 kartus daugiau atsparus kabelis lūžių.

Elektros antklodė turi 2 šilumos lygius, šiltas ir karštas.Be to, ten yra uždarytas pozicijas, tiek ir žemiau bei aukščiau valdymo skydelį už papildomą vartotojo patogumui.

Elektros antklodė su saugiklio apsauga nuo staigių įtampos pokyčių, yra taip pat užtikrino, su termostatu, apsauga nuo perkaitimo.

Maitinimo laidas su control panel yra tiesiogiai susijusi su elektros antklodė, ir patvarus ir aukštos kokybės šiluminės izoliacijos medžiagos, naudojamos ties sujungimo vietomis.

Priklausomai nuo pirmo naudojimo, temperatūros, lygio produktas yra šiek tiek mažesnis, tačiau šis lygis bus grįžti prie normalaus vėliau naudoja.

Kadangi produktas yra elektros komponentai, jis neturėtų būti plaunami, ir naudojimo metodus, kad bus sugadinti kabeliai turi būti vengiama.

Melsan Thermolex Klasikinis vienam Asmeniui Elektros Antklodė TE100

THERMOLEX TE SERIJOS VIENO NONWOWEN ELEKTROS ANTKLODĖ (TE-100)

TERMOSTATINIAI TEMPERATŪROS KONTROLĖS PIRMASIS ir VIENINTELIS TURKIJOJE

• Išorinio Paviršiaus: NEAUSTINIŲ 380 gr / m2 tekstilės medžiagų, surištų termiškai

• ŠILDYMO MEDŽIAGOS: išorinis paviršius dukart suvynioti, dvigubo sluoksnio Cr-Ni atsparumas kaitinimo elementas uždengtas su izoliacija, atsparus 125 laipsnių.

• Su šiuo naujos kartos kaitinimo elementas, šilumos saugumas buvo maksimaliai.

• Ačiū, kad spiralės ritės, ji yra lankstesnė ir 4 kartus labiau atsparus lūžimo.

• Vienodą šildymo sistema, vienodą šilumos pasiskirstymą

• Jis turi termostatas, apsauga nuo perkaitimo.

• Jis turi saugiklio apsauga nuo įtampos pokyčių.

• 2 šilumos nustatymai. (0-1-2-0) off-šiltas, karštas-off.

• Apatiniame ir viršutiniame uždarų pozicijų valdymo pultas yra skirtos už papildomą patogumą, naudojimo metu.

• Maitinimo laidas, kurių sudėtyje yra valdymo blokas yra tiesiogiai prijungtas prie antklodė.

• Aukštos kokybės šiluminės izoliacijos medžiagos, naudojamos ties sujungimo vietomis.

Techninė Informacija: 220 V / 0.27 A / 60 W / 50 Hz

• Dydis: 80 cm, * 150 cm

• Būtinai perskaitykite naudojimo instrukciją tiekiama su gaminiu, prieš naudodami gaminį.

INFORMACIJA: VISŲ PIRMA, MŪSŲ PRODUKTŲ, TAI YRA NORMALU, KAD ŠILUMOS LYGIS YRA Šiek tiek MAŽAS.TAI PRIKLAUSO NUO PIRMO PRODUKTO PANAUDOJIMO.ŠILUMOS LYGIS BUS NORMALIOS KITO NAUDOJIMO.

Žymos: balta šildoma antklodė, batų šildytuvas elektrinis, elektros šilumos padas, termosas šildymo namuose, mi šildoma antklodė, elektros židinys įterpti, elektros plokštė šilčiau, namų maisto šildymas, šiltas elektrinės antklodės, šildymo antklodės augintiniai

Prekės Pavadinimas Melsan
Įrengimas nešiojamieji
Kilmės TR(Kilmės)
Sertifikavimo CE
Naudoti Miegamasis

Parašyti atsiliepimą

HERSEYSTORE Melsan Thermolex Klasikinis Vieną elektrinę Antklodę TE100 Šildoma Antklodė Šilčiau Lovos Antklodės Elektrinio Šildymo kilimėlis

HERSEYSTORE Melsan Thermolex Klasikinis Vieną elektrinę Antklodę TE100 Šildoma Antklodė Šilčiau Lovos Antklodės Elektrinio Šildymo kilimėlis

Melsan Thermolex Klasikinis vienam Asmeniui Elektros Antklodė TE100 Melsen Thermolex Klasikinis vieno elektros antklodė yra antklodė su Turkijos pirmasis ir vienintelis termostatiniai temperatūros kontrolė.Thermolex TE serijos vieno nonwowen elektros antklodė yra vienodai šildomas, antklodė, kuri

Panašūs produktai