Individualų Paprasta Šviežių Užuolaidų svetainė, Miegamasis Europos Siuvinėjimo Modelio Rudos spalvos Siūlų Skirta Ekranai Didmeninės

Nauja

€11.20

/ €16.71

Yra sandėlyje

Pirkimo Pastabos:

1 : Visos Mūsų Prekės Yra Imtasi Natūra, Nes Kamera, Aplinkos Šviesos, kompiuterių Monitorių ir Kitų Problemų, Chromatines Aberacijos Yra Neišvengiamas.

2 : Produktas Yra dirbtinis, bet Neturi Įtakos Išvaizda ir Naudoti Nedidelių Trūkumų, mažos Klasės nepriklauso Kokybės Problema taikymo Sritį, Negali Būti Grąžintas pagal Grąžinimo Pagrindas.

3 : Produktas Partijos Yra Ne tas Pats, Ten Gali Būti Kai kurie šiek tiek skiriasi, siekiant įtikinti Natūra.

Tvarkant Instrukcijos:

1; Nes Mes Kiekvienas Užuolaidos Perdirbti Skirtingais Būdais.Taigi, kaip Mūsų Poreikius, Prašome Susisiekti su Klientų aptarnavimo Tarnyba.

2; Nėriniai ir lian tou Pritaikymas Reikalavimas Papildomai Apskaičiuota, Prašome Susisiekti su Klientų aptarnavimo Tarnyba išsamesnės Informacijos.

dėl Kainos ir Mokėjimo:

1 : šiais Metais Bendrovė Orientuota aplink Užuolaidų Audinys, Didmeninė prekyba, tos Pačios Kokybės, Kainos, Nuolaidos, Mažos Pelno, bet Greita Apyvarta, abipusiai naudingą Bendradarbiavimą.

2 : Kadangi Rinką, Žaliavų, Tvarkymo Mokesčiai ir Kitos Išlaidos Slankiojo, Kaina gali Būti Pakeista su Rinkos Svyruoja, prašome Nusipirkti prieš Wangwang, Arba Telefonu Susisiekti su Dabartine Rinkos Kaina, Turi Viršenybę.

3 Pelno Mažai Saloje, Visi Bus Mokėjimo Pristatymas (Pirkėjo Banko pavedimu, Gautas apmokėjimas po Pristatymo), nepripažįsta Pirmą Prekes!Sveiki Naudoti Alipay!

Pristatymas:

1 Mokėjimo Ji tą Pačią Dieną Arba kitą Dieną Pristatymą, Užsakymą Langų Dangos apskritai 3-5 Dienų Pristatymas, siekiant Užtikrinti, Kad Jūsų Užsakymai Gali Būti Sklandžiai, prašome nufotografuoti Produkto prieš Mes patvirtiname, Pristatymo Laikas, Nes Ji Yra Neišvengiama, Kad Sustabdyti Elektros, Mašinų techninės Priežiūros ir Kitų ypatingų Priežasčių Atidėti 2-5 Dienų Pristatymas, Prašome Suprasti.

2 : Laivybos Išlaidos, Įskaitant da fei bao ir Pakavimo Išlaidas Padengia Jav, Siuntos Prekių Logistikos Išlaidas Apmoka Pirkėjas.

3 Bendras, Nedidelis Kiekis (Jiangsu), Prekių Pagalbos Neprivaloma Express, Suma Pasirinktinai Tikrinami (Logistika), Čia Yra Visos Šalies, kad Automobiliai, Traukiniai ir Aviacija, Logistikos Tinklo.

Patarimai

Nes Kiekvienas Audinys Yra Pagal Pirkėjų Dydžio Poreikiams Tenkinti iš Viso Medžiagos, ant nupjauto, jei Jūs galite Grįžti į Jį į ling liao, Įtakos Pardavimo Kartą, todėl Nėra Kokybės Problema Yra Negrąžinami Nereikia Keisti.

Žymos: freskos kambarį užuolaidų, balta vestuvinė portjeras, suaugusiųjų kalėdų skrybėlę, granulių durų užuolaidos, prabanga valance, trumpas kambarį užuolaidų, apdailos lubų užuolaidos, pirkti vestuvių portjeras, svirnas medienos dekoras, hogad

Prekės Pavadinimas OLOEY
Apdorojimo Reikmenys Kaina Įtrauktas
Tipas Bendrieji Klostyti
Funkcija Translucidus (Spalvinimas Norma 41%-85%)
Taikoma Langų Tipas Prancūzijos Langą
Stilius Modernus
Modelio Tipas GEOMETRINIO
Naudoti Buveinė
Atidarymo ir Uždarymo Metodas Kairės ir Dešinės Biparting Atvira
medžiaga 100% Poliesteris
Diegimo Tipas Lubų Įrengimas
Formatas Virvė
Modelis Išsiuvinėti
Vieta Langas
Technics Audiniai

Parašyti atsiliepimą

Individualų Paprasta Šviežių Užuolaidų svetainė, Miegamasis Europos Siuvinėjimo Modelio Rudos spalvos Siūlų Skirta Ekranai Didmeninės

Individualų Paprasta Šviežių Užuolaidų svetainė, Miegamasis Europos Siuvinėjimo Modelio Rudos spalvos Siūlų Skirta Ekranai Didmeninės

Pirkimo Pastabos: 1 : Visos Mūsų Prekės Yra Imtasi Natūra, Nes Kamera, Aplinkos Šviesos, kompiuterių Monitorių ir Kitų Problemų, Chromatines Aberacijos Yra Neišvengiamas. 2 : Produktas Yra dirbtinis, bet Neturi Įtakos Išvaizda ir Naudoti Nedidelių Trūkumų, mažos Klasės nepriklauso

Panašūs produktai