30Pcs Naujas 0,9 mm Mini PLC Optinio Pluošto Splitter SC/UPC/APC1:16 Vienos rūšies Blokatorius Pluošto Optiniai Splitter Specialios Didmeninės

Nauja

€202.01

/ €258.99

Yra sandėlyje

30Pcs Naujas 0,9 mm Mini PLC Optinio Pluošto Splitter SC/UPC/APC1:16 Vienos rūšies Blokatorius Pluošto Optiniai Splitter Specialios Didmeninės

1、 Produkto įvedimo PLC skirstytuvai-tai produktas, paremtas plokščių optinis waveguide technologija, kuri turi savybių mažai įterpties nuostoliai, poliarizacija, susijusių nuostolių ir didelio kanalo vienodumas. 2.Naudoja Jis yra naudojamas prisijungti tarnyba ir terminalų įrangos pasyviojo optinio tinklo (EPON, BPON, GPON ir kt.) ir suprasti, filialas optinį signalą.Geras vienodumo, mažos apimties, paprasta naudoti. 3、 Produkto charakteristikos produkto savybės maži, kompaktiški mechanizmas, mažai įterpties nuostoliai, poliarizacijos nuostolių, vienodas slėgio paskirstymas, geros aplinkos prisitaikyti ir kt.Produkto veikimas atitinka gr-1209-core, gr-1221-core, YD / TT 2000.1-2009 m. ir pavojingų medžiagų specifikacijos optinio tinklo jungtis, PLC splitter, 1 taškai 16 pluošto splitter, SC mini plieninių vamzdžių bandymas, diferencialas 0.9 plikas pluošto diržai, Micro PLC splitter 1 :16 Blokatorius Optinis splitter SC diferencinis šviesos 0.9 plikas pluošto su didelio ploto Gaminio parametrų Veiklos Bangos ilgis : 1260nm ~1650nm Modelis: PLC " SC UPC(APK), 1:16 Sąsajos tipas: SC/UPC /APC (pritaikoma FC, LC) Įterpties nuostoliai:

Žymos: rf vco, vco, millivolt, ad620 modulis, blokatorius encoder, ad620 stiprintuvo modulis, adf4350, triukšmo šaltinis, diferencialinė įėjimo, tpa6132

DYDIS 60mm*12mm*4mm
Elemento Ilgio 1m
Prekės Pavadinimas GONGFENG
Skaidulų Tipas Vieną Režimas
Jungties tipas Hibridas
Modelio Numeris g657a

Parašyti atsiliepimą

30Pcs Naujas 0,9 mm Mini PLC Optinio Pluošto Splitter SC/UPC/APC1:16 Vienos rūšies Blokatorius Pluošto Optiniai Splitter Specialios Didmeninės

30Pcs Naujas 0,9 mm Mini PLC Optinio Pluošto Splitter SC/UPC/APC1:16 Vienos rūšies Blokatorius Pluošto Optiniai Splitter Specialios Didmeninės

30Pcs Naujas 0,9 mm Mini PLC Optinio Pluošto Splitter SC/UPC/APC1:16 Vienos rūšies Blokatorius Pluošto Optiniai Splitter Specialios Didmeninės 1、 Produkto įvedimo PLC skirstytuvai-tai produktas, paremtas plokščių optinis waveguide technologija, kuri turi savybių mažai įterpties nuostoliai,

Panašūs produktai