1X4 SC /UPC šviesolaidžio (FTTH Splitter FBT Optinė Jungtis Singlemode simplex optinis splitter Nemokamai Shippping

Nauja

€8.93

/ €9.93

Yra sandėlyje

Naudojimas:

Optinio pluošto kabelinę televiziją; Ląstelienos (FTTH); Pasyvus Optinių Tinklų; Pluošto ryšių sistemos;

Vietos Areal Tinklus (LAN)

Specifikacija:

Parametrai

1x4

1x8

1x16

1x32

1x64

Veiklos Bangos ilgis(nm)

1260-1650

Įterpties Nuostoliai (dB)

Max(S/P)

7.4/7.2

10.7/10.5

13.7/13.5

16.9/16.5

21

Nuostolis Vienodumo (dB)

Max

0.6

0.8

1.2

1.7

2.5

Grįžti Nuostolis (dB)

Min(S/P)

50/55

50/55

50/55

50/55

50

PDL (dB)

Max

0.2

0.3

0.3

0.3

0.4

Kryptingumas (dB)

Min

55

55

55

55

55

Galiuku Ilgis(m)

1.2(±0.1) arba klientų nurodytų

Skaidulų Tipas

SMF -28e arba klientų nurodytų

Priklauso nuo spinduliuotės bangos ilgio Nuostolis(dB)

1

1

1

1

1

Temperatūros Stabilumas

0.6

0.6

0.8

1

1

(-40~85 ℃)(dB)

Darbinė Temperatūra( ℃)

-20~75

Saugojimo Temperatūra( ℃)

-40~85

Pakuotės Dydis(L x W x H)(mm)

40x4x4

40x4x4

40x4x4

50x7x4

60x12x4

Žymos: optinio pluošto sankabos, Pluošto, optinio pluošto replės, pluošto optinė jungtis, optinio pluošto matuoklis, regos galia, jw3306d, optinio pluošto plastikas, rodyklių stendas, kinija mikrofonas

Sertifikavimo NĖRA
Kilmės KN(Kilmės)
DYDIS 21*21*24
Elemento Ilgio 1m
Skaidulų Tipas Vieną Režimas
Prekės Pavadinimas Joinwit
Modelio Numeris SC /UPC šviesolaidžio (FTTH Splitter
Jungties tipas SC/UPC
Suderinamas TP-link

Parašyti atsiliepimą

1X4 SC /UPC šviesolaidžio (FTTH Splitter FBT Optinė Jungtis Singlemode simplex optinis splitter Nemokamai Shippping

1X4 SC /UPC šviesolaidžio (FTTH Splitter FBT Optinė Jungtis Singlemode simplex optinis splitter Nemokamai Shippping

Naudojimas: Optinio pluošto kabelinę televiziją; Ląstelienos (FTTH); Pasyvus Optinių Tinklų; Pluošto ryšių sistemos; Vietos Areal Tinklus (LAN) Specifikacija: Parametrai 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 Veiklos Bangos ilgis(nm) 1260-1650 Įterpties

Panašūs produktai