9m lauko žirklinis keltuvas platformos kėlimo aukštis vadovas žirklinis keltuvas

Nauja

€2 015.80

Yra sandėlyje

Kaina yra nuoroda tik.Prašome susisiekti su mumis dėl konkrečios citatos

Michelle Zhao(Sales manager) Tel/Whatsapp/WeChat:+8618660129716 el. Pašto:[email protected]

Produkto Savybės

1. Paramos kojos yra stabilus, patogus kėlimo ir juda. 2. Išsaugoti darbo jėgos ir materialinių išteklių. 3. Saugos garantija (perkrovos žadintuvo nustatymas, pakreipti žadintuvo nustatymas, lygį, ir kt.). 4. Kojų ir counter bėgiai yra saugus, nuimamas ir lengvai saugoti, sunkiųjų apkrova; 5. Keletą energijos rūšių, tinka įvairių darbo situacijose. 6. Avarinis stop ir rankinio nusileidimas gali užtikrinti saugumą.

Žymos: "pasidaryk pats" žirklinis keltuvas lentelė, colių žirklės, 15 keliamosios platformos, automobilių pakėlimo platformos, pastangų žirklės, hidraulinės žirklės liftas lentelė, transporto priemonės keliamosios platformos, mažas žirklinis keltuvas lentelė, pluošto žirklės, hidraulinis liftas lentelėje darbo

Tipas žirklių
Budėjimo Aukštis (cm) Du šimtai dvidešimt penki
Maksimalus Kėlimo Svoris (T) 500KG
Įrengimo Būdas Aboveground
Didžiausias Kėlimo Aukštis (cm) 900

Parašyti atsiliepimą

9m lauko žirklinis keltuvas platformos kėlimo aukštis vadovas žirklinis keltuvas

9m lauko žirklinis keltuvas platformos kėlimo aukštis vadovas žirklinis keltuvas

Kaina yra nuoroda tik.Prašome susisiekti su mumis dėl konkrečios citatos Michelle Zhao(Sales manager) Tel/Whatsapp/WeChat:+8618660129716 el. Pašto:[email protected] Produkto Savybės 1. Paramos kojos yra stabilus, patogus kėlimo ir juda. 2. Išsaugoti darbo jėgos ir materialinių išteklių. 3.

Panašūs produktai